.

.

Сандвик Коромант, ЦХС-04Г050-2009Л 1025, Карбид Коротурн ХС Цврст Карбид Алатка За Жлеб, Лево Сечење, Без Течноста за Ладење, 0 Степен Агол На Олово

Сандвик Коромант, ЦХС-04Г050-2009Л 1025, Карбид Коротурн ХС Цврст Карбид Алатка За Жлеб, Лево Сечење, Без Течноста за Ладење,

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Димензии на пакетот : 3 Тежина на пакетот : 0,25 фунти. Земја На Потекло : Шведска. Дел Број : CXS-04 G050-2009 L 1025. Sandvik Coromant CXS-04 G050-2009 L 1025, coroturn XS цврст карбид алатка за жлеб е дел од семејството на производи Coro Turn XS. Coro Turn XS содржи прецизни алатки за обработка на мали делови, погодни за апликации за внатрешно вртење, жлебување и навој. Прецизните алатки за заземјување Coro Turn XS се совршени кога се произведуваат мали внатрешни карактеристики со висок квалитет. Големата разновидност на адаптери одговара на повеќето типови машини за лизгање на главата и цврстите карбидни здодевни шипки се дизајнирани за точна најсовремена положба, овозможувајќи висока прецизност и повторливост.

Други карактеристики

Најдобри понуди