.

.

Иинпур Теписи За Бања За Животни Леопард Овална Шума Луксузни зелени душеци За Бања За Оригинални Мултифункционални Машини За Теписи За Перење Меки Абсорбентни Те

Иинпур Теписи За Бања За Животни Леопард Овална Шума Луксузни зелени душеци За Бања За Оригинални Мултифункционални Машини За Теписи За

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : 19,7"/50 см х 31,5 " /80 см Ретро Мода Шума бања килим е направен од 100% јагниња волнаТепихот што не се лизга е висококвалитетен задебелен материјал од микрофибер,супер топла и мека,брзо апсорбирачка вода за да го одржува подот сув. Оригинален Дизајн : Оригинално создавање на дизајнерскиот тим, со неповторлив.Подна подлога во овална форма, уникатна и интересна модерна design.It ги надополнува другите украси за домот или украси за бања.Направете го вашиот дом пријатен и удобен. Поддршка против лизгање : подлогата на ретро шумскиот килим за када е изработена од латекс против лизгање, така што подлогата за када може цврсто да се фиксира на подот без лизгање,многу безбедна и удобна.Не заборавајте да ја одржувате земјата сува кога ќе ја ставите на земја. Машинско Перење : килимите ЗА бања IINPPUR се лесни за нега. Машинско перење на ниска температура со благ детергент. Не користете хлор или белило и исушете на ниско ниво или закачете за да се исуши. Само првото перење ќе покаже мала промена на бојата, без последователна промена на бојата и ќе остане издржливо во годините што доаѓаат. Повеќекратна Употреба : луксузните Килими Од Микрофибер може да се користат не само во туш во бањата,страничните кади,туку и во спални соби,дневни соби,кујнска врата,детска соба,спална соба со западна тема,под масичка за кафе,пред оган итн.Совршен подарок за сите прилики, Божиќ, Свадба, Денот на Таткото, Денот на Мајката и Денот на Вљубените.Тепихот За бања Од Шумски Животни е изработен Од Микрофибер, кој е мек и удобен.Газењето со боси нозе може да направи да се чувствувате посреќни.Засиленото шиење обезбедува поголема издржливост.Грбот го прифаќа дизајнот против лизгање на честички, кој е постабилен и фиксиран,што може ефикасно да спречи лизгање на вас и вашето семејство,особено кога има деца дома.Моделот на нашата подна подлога е внимателно дизајниран и отпечатен со најнова технологија,тој е јасен иновативен и Оригинален.Со креативната Шема На Зелени Растенија и животно што им се допаѓа на сите,тоа е најдобриот подарок за вас и вашето семејство.

Други карактеристики

Најдобри понуди