.

.

Бања за сапун диспензерот за диспензери за сапун пумпа за диспензерот за сапун автоматски, IR сензор автоматски сапун пумпа без допир лосион за диспензери за кујнск

Бања за сапун диспензерот за диспензери за сапун пумпа за диспензерот за сапун автоматски, IR сензор автоматски сапун пумпа без

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

◆ Лесно вчитување, диспензерот за сапун со брзо пополнување во елегантен и современ дизајн го прави идеален производ за секоја околина за миење садови *Елегантен модерни диспензери за сапун за дизајн за дома и комерцијална употреба. *Може да ја испуштите омилената течност за чистење и автоматски да ја стартувате течноста за да ја испразни внатрешноста за да се олесни замената на течноста. Колоидниот сапун треба да се разреди со 2-3 пати вода. Сапун од пена не треба да се разредува. *Дизајн на три брзини : Дозата за возрасни и варира многу. Специјално дизајнираниот тристепен дизајн може да обезбеди и возрасни и да можат да добијат добро чувство на рака, а дозата е намалена за повеќе од 30% во споредба со обичната пена за да се избегне отпад. Применлива течност : Ова шише може да се одржи како што се сапун за рака, шампон, миење садови за туширање, итн. ◆ Лесно оптеретување, диспензерот за сапун со брзо полнење во елегантен и современ дизајн го прави идеален производ за секоја околина за миење садови. *Елегантен модерни диспензери за сапун за дизајн за дома и комерцијална употреба. *Може да ја испуштите омилената течност за чистење и автоматски да ја стартувате течноста за да ја испразни внатрешноста за да се олесни замената на течноста. Колоидниот сапун треба да се разреди со 2-3 пати вода. Сапун од пена не треба да се разредува. *Дизајн на три брзини : Дозата за возрасни и варира многу. Специјално дизајнираниот тристепен дизајн може да обезбеди и возрасни и да можат да добијат добро чувство на рака, а дозата е намалена за повеќе од 30% во споредба со обичната пена за да се избегне отпад. Применлива течност : Ова шише може да се одржи како што се рачен сапун, шампон, миење садови за туширање, итн. Овој течен сапун за гроздобер стил го надополнува вашиот дом, кујна и декор за бања, без разлика дали е излитена шик, фарма, индустриска мансарда или ултра-модерна. ◆ Хигиенски , лесен за чистење на диспензерот дизајниран да испорача точна количина на потребен производ, намалување на употребата и минимизирање на отпадот. Изграден инфрацрвен паметен сензор, дистрибуција на допир, намалување на хаос и ризик од вкрстена инфекција.

Други карактеристики

Најдобри понуди