.

.

ГЛЈ Пловечки Полици Црн Простор Алуминиумска Полица, Со Куки, Решетка За Крпи Против ' Рѓа, Голем Капацитет, За Кујнски Балкон, Многу Стилови

ГЛЈ Пловечки Полици Црн Простор Алуминиумска Полица, Со Куки, Решетка За Крпи Против ' Рѓа, Голем Капацитет, За Кујнски Балкон, Многу

DEN 1254.40

Количина на стоки
Тековен

●[Едноставен и практичен дизајн] висока заштитна ограда, голем капацитет, шампон, гел за туширање, производи за нега на кожа, брич и други тоалети Чувајте ја бањата чиста и убава. ●[Материјал] анодизиран алуминиумски површински третман, употреба на вселенски алуминиумски материјал, лесен, силен носивост, може да се користи долго време без ' рѓа, бледнее и црна боја. ● [Цврста носечка] Густа основа, близу до ѕидот, задебелено тело на прачката, оптоварувањето не паѓа, купете го лесно. ● [Интимен дизајн] Мазни рабови и агли за да спречите удари, поместете ја куката, удобна и практична. ● [Мултифункционален] Може да се инсталира на рамни и мазни ѕидни површини, како што се керамички плочки, мермерен камен, метал, стакло итн. Елегантната периферија на полицата спречува испакнатини, а високата заштитна ограда спречува паѓање на предметите. Изработен е од вселенски алуминиумски материјал, кој не ' рѓосува, бледне или поцрнува. Тоа е идеален избор за семејства.Specifications : 1.Name : Кујнски Полици2. Материјал : простор алуминиум3. Големина : 40 х 12,5 см/16 х 5ин50 х 12,5 см/20 х 5ин60 х 12,5 см/24 х 5ин4. Површинска технологија : анодизирање.метод На Инсталација : 1. Изберете ја локацијата на ѕидот и избришете ја ѕидната прашина и масло со сува крпа;2. Користете шрафцигер Филипс за да го соберете производот; 3. Користете маркер за да направите ознака на претходно инсталираната положба на ѕидот; 4. Нанесете лепак на задниот дел од филмот, а лепилото треба да биде густо;5. Порамнете ја завртката на филмот на ѕидот со положбата на ознаката, притиснете го филмот силно за да го направите цементот рамномерно под стрес,а потоа оставете ја раката по 1 минута; 6. Операцијата е иста како и петтиот чекор, забелешка : положбата на завртката мора да се инсталира надолу;7.

Други карактеристики

Најдобри понуди