.

.

Cabilock Месечината Декор 3 парчиња Козметика За Суета, Careem Дома Обетка Јадење Организатор, Плоча Бања Модел Држач За Послужавник, Организаторот Месечината Ситница Син

Cabilock Месечината Декор 3 парчиња Козметика За Суета, Careem Дома Обетка Јадење Организатор, Плоча Бања Модел Држач За Послужавник,

DEN 258.24

Количина на стоки
Тековен

Послужавник за пребарување : Послужавник За Прстени во Форма На Месечина, прекрасната чинија може да биде одлична декорација за вашиот дом и забава Јадење за Сервирање бонбони : Произведено со врвен керамички материјал, доволно издржлив и практичен за употреба. Плочи за Складирање накит : [Организатор На Накит] - за складирање и прикажување накит, може да биде директно со храна, така што исто така можете да ја користите оваа послужавник за да ја држите вашата омилена храна, како овошје, десерт, суши,. Послужавник за Складирање накит : чинијата изгледа многу луксузно и карактеристично, па затоа може да биде домашна декорација. Месечината Јадење Керамички Накит Послужавник Месечината Накит Сад Керамички Накит Сад Послужавник Декоративни Керамички Јадење Керамички Прстен Сад Керамички Прстен Послужавник Мали Декоративни Послужавник Керамички Послужавник Керамички Десерт Јадење Керамички Ситница Сад : Месечината Форма Накит Послужавник, Во Облик на месечината, ова складирање послужавник е карактеристична и исклучителна. Пакетот Вклучува 3 х Карактеристики На Фиоката-Со повеќенаменски, може да прикажува накит дома и исто така може да собере храна овошно јадење. - Споделете со вашите пријатели и семејство бидејќи тоа е луксузен организатор на свадбен накит во чинија. - Изработен од керамички материјал, издржлив за употреба месечината полица. - Плочата изгледа многу зголемување на резолуцијата и карактеристични, па тоа е може да биде дома декорација керамички месечината накит послужавник. - Материјал : керамички накит организатор плоча.

Други карактеристики

Најдобри понуди