.

.

Toddmomy Child Leash 9pcs Одење јаже на отворено безбедност дневно јаже деца безбедност за одење јаже на отворено безбедност дневно јаже со рачки за деца за градинка прстен од

Toddmomy Child Leash 9pcs Одење јаже на отворено безбедност дневно јаже деца безбедност за одење јаже на отворено безбедност дневно

DEN 207.20

Количина на стоки
Тековен

Пластика, влакна 【Квалитетен материјал】- Јажето за одење е произведено со пластичен и влакна материјал за трајна и еднократна употреба, не е лесна за. 【Единствено дизајнирано】- дизајниран за безбедносно одење кај деца, тоа ќе го направи одење и ќе ги задржи вашите деца безбедни и организирани. 【Одење јаже за предучилишно училиште- Децата нема да се чувствуваат преполн и збунет кога одат со доволно растојание помеѓу секоја рачка. 【Ракува со јаже за одење】- Држењето на рачките им помага на децата да развијат одговорност додека учат вештини за безбедност на отворено. 【Деца безбедносно одење јаже】- Ова јаже за одење ги спречува децата да не се губат или да избегаат на јавни места, да се организираат организирани и уредни. Карактеристики- боја ; сина, црвена, жолта.

Други карактеристики

Најдобри понуди