.

.

[Beilibao] Заштитна капа за новороденчиња година, модел на глава заштитник на глава за бебиња за деца, чувар на шлемови, лесен удобност за удобност, мека опрема, прилагод

[Beilibao] Заштитна капа за новороденчиња година, модел на глава заштитник на глава за бебиња за деца, чувар на шлемови, лесен удобност

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Заштитник на главата за бебиња во Beilobao (нова заштитна капа за новороденчиња Бејлибао) Хормони за животна средина бр. Дизајн на велкро. Вентилации за дупки ixpe. Опис на производот Засилен амортизери со мултифункционален материјал од пена IXPE Може да ја почувствувате удобноста кога се носи под тежината на 3Д стереоскопската вентилација и ултра лесната тежина (60g). Хормони за животна средина немаат нетоксични, без мирис KC овластени производи за безбедност на капачето во облик на капаче во облик на капа, без дизајн на вратот, без да се караат вратот за брадавици, без напор, прилагодлива големина, подобрена вентилација за вентилации, вентилации за вентилации тампони Спецификации на производот Име : Заштитник на главата за бебиња (нов заштитен капа на новороденчињата Бејлибао, заштитен капа на новороденчињата Бејлибао ) Користете возраст : 8 месеци до 80 месеци Големина : Бесплатно (обем на главата 43см ~ 56 см) Тежина : 60g Главен материјал : Заштитник на главата (надворешна постава : 100% памук), секундарна перница (3 D треска ткаенина) Пополнување : Мулти -Набнантна материја за пена IXPE земја на потекло : Кина предупредува ве молиме облечете шлем кога на отворено е професионална безбедносна кацига затоа што не можете да ја замените професионалната шлем за безбедност.

Други карактеристики

Најдобри понуди