.

.

Капчиња за странично огледало на Acdeyaca, огледало на вратата опфаќа компатибилен со Dodge Charger 2011-2021 2022

Капчиња за странично огледало на Acdeyaca, огледало на вратата опфаќа компатибилен со Dodge Charger 2011-2021 2022

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

[Fitment] Капаците за ретровизори се компатибилни со Dodge Charger 2011-2021 2022, Chrysler 300 300 C 2011-2022 [Материјал] Капаците за огледало на огледало на јаглеродни влакна се изработени од висококвалитетен ABS материјал со сјајна црна завршна површина, убав изглед, лесна, висока цврстина и издржлива. [Функција] Оригинален стил дизајнирани капачиња на огледала Објективноста на старите капаци на огледалото, ефикасно го штитат вашиот ретровизор и избегнувајте физичко оштетување, како што се гребнатини и влијанија, го прави вашиот автомобил да изгледа поубав и уникатен. [Инсталација] Капчиња за странични огледала опремени со самолеплива лента. Нема потреба да ги отстранувате оригиналните корици. Лесен за инсталирање. Добро одговара, не е лесно да се испушти. [Пакетот вклучува] 1 пар на лево и десното огледало. [Fitment] Капаците за ретровизори се компатибилни со Dodge Charger 2011-2021 2022, Chrysler 300 300 C 2011-2022. [Материјал] Капаците за огледало на огледало на јаглеродни влакна се изработени од висококвалитетен ABS материјал со сјајна црна завршна површина, убав изглед, лесна, висока цврстина и издржлива. [Функција] Оригинален стил дизајнирани капачиња на огледала Објективноста на старите капаци на огледалото, ефикасно го штитат вашиот ретровизор и избегнувајте физичко оштетување, како што се гребнатини и влијанија, го прави вашиот автомобил да изгледа поубав и уникатен.

Други карактеристики

Најдобри понуди