.

.

Јамаха рино 660 700 прстен за прекинувач на клучеви за алуминиум за алуминиум

Јамаха рино 660 700 прстен за прекинувач на клучеви за алуминиум за алуминиум

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Прстен за клуч за замена Алуминиум за заред. Прстен за клуч за замена. Алуминиум за заред. Уморни од пластика? Заменете го со овој сосема нов прстен за прекинувач на клучеви за алуминиум. Ова е висококвалитетен дел направен за да се вклопи точно исто како и оригиналниот пластичен дел! Одговара на повеќето модели на Јамаха Рино 660 и 700.

Други карактеристики

Најдобри понуди