.

.

Собрание на повеќето комплетни предни страни со комплетни ленти 11853 11854 1331760L 1331760R Компатибилен со 2000 2001 2002 2002 2003 2004 година Субару излез на пролет на калем

Собрание на повеќето комплетни предни страни со комплетни ленти 11853 11854 1331760L 1331760R Компатибилен со 2000 2001 2002 2002 2003 2004 година

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

【Fitment】- Компатибилен со 2000 2001 2002 2003 2004 година Subaru Outback AWD 【Забелешка за вклопување】- не е компатибилен за шминка за наследство на Субару Импреза. 【OEM Број на дел】- 11853.111854,1331760 L, 1331760 R. 【Висок квалитет】-Тестирана 100% инспекција за квалитет за да се обезбеди супериорен квалитет, електрофоретичко обложено зголемување на перформансите на антикорозија и антиоксидација. 【Одлични перформанси】-гума-челик цврсто сврзување за да се постигнат супериорни перформанси. Подигање на прашина за прашина Намалете ја прашината и остатоците од продолжување на животот на апсорбирање на шок. Беспрекорни ракави за да бидете сигурни дека контактот добро и да не испушти. 【Топла белешка】- Пред да купите, ве молиме, побарајте го вашето возило во табелата за компатибилност и проверете дали овој дел е компатибилен со совпаѓање на вашето возило во годината, направете и моделирајте. Некои совети пред инсталацијата : . 1) За да се обезбеди конзистентност на амортизерот, најдобро е да се избере амортизерот што треба да се замени во парови.

Други карактеристики

OEM Part Number:
11854 55S11854 1331760R 9214-0259 11853 55S11853 1331760L 9214-0260 Location

Најдобри понуди