.

.

Девојки летни фустани без ракави џебни фустан сирена пеперутка фустан Девојки обични сандери 3-12 години

Девојки летни фустани без ракави џебни фустан сирена пеперутка фустан Девојки обични сандери 3-12 години

DEN 287.84

Количина на стоки
Тековен

Памук, полиестер Повлечете го затворањето. Материјал : Направено од мешавина од памук, одлично чувство за допир на кожата, лесен, супер мек и удобно. Материјалот за дишење ве тера девојчето да се чувствувате пријатно во лето. Се одликува со нерастран, без скривање, без пилиња. Карактеристики : Класичен обичен фустан за девојчиња. Девојките без ракави летни обични sundress се печатат со популарни и симпатични обрасци, како што се пеперутка, сирена, одлично за секојдневно носење, вашата девојка ќе добие многу комплименти во овој фустан!. Дизајни : вратот на екипажот, должината на коленото, hemline a-line, фантастичен изглед, дизајниран со џебови од двете страни, многу удобен, совршен со сандали, влечки на плажа, потпетици и патики, вашите симпатични девојки мора да изгледаат прекрасно и привлечно меѓу толпата. Повод : уникатен дизајн, совршен за танц, роденден, облекување, забава, плажа, море, матурска, одмор, фестивал, патување, секојдневно носење, подарок, семејни денови и така натаму, овие фустани ќе ја донесат вашата девојка среќа и таа ја освои ' не сакам да го соблечам!. Големина : 3Т фустани за девојки за мали деца, 4 T фустани за девојчиња, 5 T фустани за девојчиња, девојки фустани со големина 5, девојки фустани со големина 6, девојки фустани со големина 7, девојки фустани со големина 8, девојки фустани со големина 10-12, ве молиме погледнете ја големината на големината табела за детали. Фустан со бел ракав без ракави за девојчиња. Убави отпечатоци од пеперутка. Погодни џебови од обете страни.

Други карактеристики

Најдобри понуди