.

.

Минени Срце Почетна Деца А-З Букви Нараквица За Девојки, Виножито/Сребрена Нерѓосувачки Челик Дете Девојка Нараквица

Минени Срце Почетна Деца А-З Букви Нараквица За Девојки, Виножито/Сребрена Нерѓосувачки Челик Дете Девојка Нараквица

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Големина На нараквица : 14см/5дијаметар : 4,5 см.може да биде прилагодлив,се вклопува од 5" до 5.5" рачниот зглоб. Нараквица За Име на бебе : Персонализиран подарок За Бебиња Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте не . Ние ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми и да ви ги обезбедиме најдобрите услуги на клиентите.

Други карактеристики

Најдобри понуди