.

.

Mmobiel SIM Картичка Слот Фиока Носителот Замена Компатибилен со iPhone 12-6, 1 инчи-2020-Вкл. Гумена Заптивка И Сим-Пин-Сина

Mmobiel SIM Картичка Слот Фиока Носителот Замена Компатибилен со iPhone 12-6, 1 инчи-2020-Вкл. Гумена Заптивка И Сим-Пин-Сина

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Mmobiel Sim Картичка Носителот Слот Компатибилен со i Phone 12-61 инчен - 2020 А2403 А2172 А2402 А2404-Вкл. Гумена Заптивка И Сим-Пин-Сина. Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет Професионална Висококвалитетна Фиока ЗА СИМ-Картички и Игла за Отстранување за Лесна Инсталација. Компатибилен со i Phone 12 A2403 A2172 A2402 A2404 Важно : ве Молиме проверете Го Бројот На Моделот на вашиот уред пред да ја купите Оваа Ставка. Типот На Моделот на вашиот уред можете да го најдете на вашиот уред и / или во поставките. Лесна Инсталација : точен дел За Замена што се користи За Замена на скршениот оштетен дел! Совршено вклопување. Не Ви е потребен Техничар за Да го направите тоа. Висококвалитетен производ ОД ММОБИЕЛ : Секој дел се тестира пред пратката, Ставка на Залиха. Mmobiel Sim Картичка Носителот Слот Компатибилен со i Phone 12-6.1 инчен - 2020 А2403 А2172 А2402 А2404-Вкл. Гумена Заптивка и Сим - Пин-Син Комплет за сеопфатна поправка : Комплетен Сет Професионален Висококвалитетен ФИОКА ЗА СИМ-Картички И Игла За Отстранување За Лесна Инсталација Компатибилен со i Phone 12 A2403 A2172 A2402 A2404 Важно : ве Молиме проверете Го Бројот На Моделот на вашиот уред пред да ја купите Оваа Ставка.

Други карактеристики

Најдобри понуди