.

.

Вивитар 42 селфи стап со вграден затвор за ослободување и преклопување, црна

Вивитар 42 селфи стап со вграден затвор за ослободување и преклопување, црна

DEN 159.20

Количина на стоки
Тековен

i Phone XS/XS MAX/XR/X/8/8 P/7/7 P/6 S/6/5 Samsung Galaxy S9/8/7/6/Белешка. Селфи стапот Вивитар 42 „ви овозможува да фотографирате и видеа од нов агол. Лесен и преносен, се протега на 42“, што ви дава огромен дострел за да ги натерате сите што се во шут. Блендата исто така ќе ви овозможи да ја започнете и да ја запрете видео камерата. Продолжува до 42 "Универзален држач за телефони обезбедува повеќекратни големини на уреди Компактна големина, одлично за патување. Вградениот бленда работи само со i OS и Android паметни телефони со преклопување на смартфонска лулка едногодишна ограничена гаранција. Совршен додаток за патување што ви овозможува да фатите спомени Во еден момент! Одлично за одмори, дневни патувања, свадби, социјални настани и многу повеќе!. Компатибилност : Компатибилен со i OS & Android i Phone XS/XS Max/XR/X/8/8 P/7/7 P/6 S/5/5 , Galaxy S9/8/7/6/Забелешка, Nubia, Huawei. Селфи стап Вивитар 42 "ви овозможува да фотографирате и видеа од нов агол. Лесен и преносен, се протега на 42 ", што ви дава огромен дострел за да ги натерате сите во снимката. Блендата исто така ќе ви овозможи да ја започнете и да ја запрете видео -камерата. Продолжува до 42" Универзален држач за телефони обезбедува повеќекратни големини на уредот Компактна големина на компактна големина , одлично за патување.

Други карактеристики

Најдобри понуди