.

.

Поздрава технологија Универзална телефонска стража - монтирање на телефон за wallид со заштитник на екранот - Телефонски случај со анти -магла за wallsидови, колажана п?

Поздрава технологија Универзална телефонска стража - монтирање на телефон за wallид со заштитник на екранот - Телефонски случај со анти

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Ослободете ги рацете : Воведување на поздрава монтажа на телефонски технолошки начин на живот Издржлив телефонски случај што можете да го ставите на повеќето површини и ви дозволува да се вклучите со вашиот телефон додека извршувате други задачи како готвење или чистење што бараат и вашите раце. Ослободете ги рацете : Воведување на поздрава монтажа на телефонски технолошки начин на живот. Издржлив телефонски случај што можете да го ставите на повеќето површини и ви дозволува да се вклучите со вашиот телефон додека извршувате други задачи како готвење или чистење што бараат и вашите раце. Универзална големина : Поздравата технологија за технолошки телефонски монтажа може да се користи со телефони до 6,8 инчи. Не е неопходно дупчење, нокти или лепак за поставување на телефонскиот случај. Можете да ја поставите поздравата технологија за технолошки телефон каде и да сакате - колажана плочка, мермер, стакло или редовна плочка. Едноставно, придржувајте се на налепницата за хангар на wallидот, почекајте 24 часа и подготвени сте да го закачите монтирањето на телефонот. Ако сакате да ја отстраните налепницата од идот, нема да остави дамки. Водоотпорен и антифог : Без разлика дали готвите или во бањата се истуширате, водоотпорен дизајн на телефонскиот телефон за технолошки начин на живот ќе го заштити вашиот телефон од вода и влажност. Неговото решение за анти-магла ќе спречи маглата да го попречи вашето гледиште. Ве одржуваме фокусирани : Поздравата технологија за технолошки телефонски монтирање на телефонскиот стил доаѓа со високо чувствителен заштитник на екранот на допир, кој ви овозможува пристап до вашиот екран од надвор од случајот, додека ве одржувате фокусирани на вашата задача, спречувајќи други непланирани активности, како што се движење низ вести, Социјални медиуми или постојано проверка на вашата е -пошта. Поздрава технологија : Поздрав технолошки начин на живот од SYB е посветен на тоа да ви помогне да создадете поздрава рамнотежа со модерната технологија, да добиете максимална вредност и уживање од уредите што ги користиме. Ослободете ги рацете : Воведување на поздрава монтажа на телефонски технолошки начин на живот. Издржлив телефонски случај што можете да го ставите на повеќето површини и ви дозволува да се вклучите со вашиот телефон додека извршувате други задачи како готвење или чистење што бараат и вашите раце. Ослободете ги рацете : Воведување на поздрава монтажа на телефонски технолошки начин на живот. Издржлив телефонски случај што можете да го ставите на повеќето површини и ви дозволува да се вклучите со вашиот телефон додека извршувате други задачи како готвење или чистење што бараат и вашите раце.

Други карактеристики

Најдобри понуди