.

.

Ширина на еомтам 30мм мажи мека најлон лента за Apple Watch Band Ultra 49mm 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, солиден спорт ткаен прилагодлив рачен зглоб за iWatch Series 8 SE 7 6 5 4 3

Ширина на еомтам 30мм мажи мека најлон лента за Apple Watch Band Ultra 49mm 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, солиден спорт ткаен прилагодлив рачен

DEN 351.84

Количина на стоки
Тековен

Компатибилни модели : Нашиот спорт со висок квалитет на тешкиот стил на момчиња, компатибилен за Apple Watch Band 49mm 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm ширина за мажи; Компатибилен со Apple Watch Series Ultra 8,7,6 SE, 5,4, 3, 2 Note : Само Sport Band, без вклучен часовник. Достапна големина : Цврст дебел тежок метален блок. Ширина на опсегот е стандардна лента од 30мм е 20мм). 38/40/41мм : Погоден за 6.0 "-7,5" (152-190мм) зглоб; 42/44/45/49мм : Погоден за 6,3 "-7,8" (160-198мм) зглоб. 42/44/45/49мм екстра голема : Погодно за зглоб 7.0 "-8,6" (178-242mm). Нов дизајн : Нашите спортски опсези за мажи направени од премиум подобар најлон материјал, специјализиран за проблемите со дишење и печење. : Само спортски бенд, не е вклучен часовник. Достапна големина : Цврст дебел тежок метален блок. Ширина на опсегот е стандардна лента од 30мм е 20мм). 38/40/41мм : Погоден за 6.0 "-7,5" (152-190мм) зглоб; 42/44/45/49мм : Погоден за 6,3 "-7,8" (160-198мм) зглоб. 42/44/45/49мм екстра голема : Погодно за зглоб 7.0 "-8,6" (178-242mm). Нов дизајн : Нашите спортски опсези за мажи направени од премиум подобар најлон материјал, специјализиран за проблемите со дишење и печење.

Други карактеристики

Најдобри понуди