.

.

Полнач за автомобили QC3.0 Брзо полнење, за Брзо полнење на Dual USB порта Toyota, со LED светло шоу, компатибилни паметни телефони, таблет или друг USB -уред

Полнач за автомобили QC3.0 Брзо полнење, за Брзо полнење на Dual USB порта Toyota, со LED светло шоу, компатибилни паметни телефони, таблет

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Двојни USB порти за полнење, опсег на напон на влез DC10-24 V, максимален излез 5 V (31 A)/9 V (2 A) Поддршка за брзо полнење на Qualcomm, автоматски изберете FCP и QC2.0 протоколи и преместете два уреди во исто време Со најдобра брзина, уредот обезбедува ефикасно полнење. Погоден за специјален полнач за автомобили Toyota, рамката на телото има LED индикатори, со што ви е полесно да го пронајдете USB -штекерот и брзо да го наполнете вашиот уред кога возите во темница или во текот на ноќта, меката решетка нема да влијае на вашето возење или да го навреди вашето очи, удобни и лесни за употреба. Вградената безбедносна осигурувач со двојна заштита обезбедува повеќекратни заштити од прекумерна струја, преоптоварување и прегревање за да се осигурате дека вашиот уред е побезбеден за употреба. Забележете дека овој полнач е погоден само за околу (1.9inch) дупки за монтирање, лесни за употреба и инсталирање, проверете ја резервираната дупка и измерете ја големината пред да купите и изберете внимателно.

Други карактеристики

Најдобри понуди