.

.

3PACK USB C Полнач, Apple Полнач Адаптер, Брз iPhone Полнач Блок, БРЗО Брзо Полнење PD Адаптер Приклучок 20w Испорака На Енергија Тип C Брзо Полнење Блок за iPhone 14 13 12 11 iPad Pro/Воздух/?

3PACK USB C Полнач, Apple Полнач Адаптер, Брз iPhone Полнач Блок, БРЗО Брзо Полнење PD Адаптер Приклучок 20w Испорака На Енергија Тип C Брзо

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

♠ € 20w PD 30 Блок За Брз Полнач Со Голема Брзина полнење q : Iphone Брз Полнач опремен СО 20w PD 3.0 USB wallиден приклучок за испорака На енергија ОД ТИПОТ C, PD 3.0 USB C порта за БРЗО Полнење ОБЕЗБЕДУВА максимална излезна моќност ОД 20w. Брзо полнење до 50% енергија од батеријата за само 30 минути, 75% побрзо од стандардниот USB полнач. Целосно полнење на i Phone 14 за само 1,5 часа, заштедете еден час. ♠€Ul Сертифициран Одличен Безбедносен Брз Полнач el сертифициран 20w PD 3.0 wallиден полнач има повеќекратна заштита за полнење, како што се заштита од пренапон, заштита од прекумерна струја,заштита од прегревање и заштита од краток спој и обезбедува континуирано следење на температурата и контрола на излезот за заштита на опремата што ја поврзувате. ♠ ● 3пакувајте компактни и лесни usb c wallидни полначи q : Нарачката има 3ПАКУВАЈТЕ USB C лулки за полнење, можете еден за канцеларија, еден дома, еден за носење или споделување со пријателите, повеќе опции. Малиот и лесен дизајн е лесен за патување, лесен за ставање во џеб или торба без да зафаќате премногу простор и осигурајте се дека можете да го носите со себе насекаде. Погодно за дома, канцеларија и одмор. ♠ € Usb C Ѕид Брз Полнач не само за i Phone q : 20 W USB C Полнач Блок компатибилен со i Phone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro max, i Phone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro max, i Phone 12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini, i Phone SE (2 генерација), i Phone 11 серија, iphone X серија,iphone 8 И Подоцна;Ipad pro, ipad air, IPAD MINI, Airpods pro 2, apple watch;samsung Galaxy S22/S21/S20/s10, Галакси Забелешка Серија;Google Pixel Серија;huawei серија и многу повеќе. ♠€Ефикасен По Продажбата одговор : 3 пакети од 20w pd приклучоци за адаптер за напојување (забелешка : без кабел)+ професионален тим за услуги на клиентите : ако имате било какви прашања кога ќе го добиете ВАШИОТ USB C Полнач блок ве молиме не двоумете се да кликнете на копчето по продажбата.

Други карактеристики

Најдобри понуди