.

.

Волкот Месечината расте преклопен мобилен телефон Стенд прилагодлив на држачот за десктоп на држачот за телефонски лакови

Волкот Месечината расте преклопен мобилен телефон Стенд прилагодлив на држачот за десктоп на држачот за телефонски лакови

DEN 566.40

Количина на стоки
Тековен

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Може да се преклопи во мини тело, преносно и издржливо. Се препорачува редовно да го бришете овој преклопен телефонски штанд за да го одржувате чисто. Овој држач за прилагодување на работната маса е компатибилен со сите паметни телефони од 4-13 инчи, таблети и е-читачи. Овој прилагодлив телефонски штанд е ергономски дизајниран и може да се прилагоди на различни височини за да ви даде поудобен агол на гледање. Атрактивниот изглед, исто така, ја надополнува вашата естетика. Ние ги цениме нашите клиенти и ние сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговорите на вашата порака што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Најдобри понуди