.

.

Организатор на кутии за патувања Jinинзунбао, кутија за патувања, организатор за патувања за накит, мала кутија за накит за жени, куќиште за патувања во накит, Органи?

Организатор на кутии за патувања Jinинзунбао, кутија за патувања, организатор за патувања за накит, мала кутија за накит за жени, куќиште

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Совршен подарок за Денот на вineубените : Ако имате жена во вашиот живот која сака накит, тогаш оваа кутија за накит е совршен подарок за неа Совршено спакувани за надавање, нашите кутии за накит се совршен подарок за пријатели и најблиски кои сакаат џвакање. Луксузна кадифена завршница : Нашата кутија за накит има меко и луксузно чувство и доаѓа со таен предел за обетки и мало вградено огледало. Златниот поштенски патент од страната му дава класичен и стилски изглед. Нема повеќе заморни жици и затегнувања : Овој случај за накит за патувања ќе го задржи вашиот накит организиран и ќе ги спречи вашите ѓердани да се заплеткаат. Овој лесен случај има 7 ролетни ролни, 3 правоаголни поделби и преграда за обетки. Никогаш повеќе не губете го накитот : Совршен за безбедно чување и организирање на омилените парчиња накит каде и да одите. Загарантирано задоволство : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навремено и ние ќе ве прашаме во рок од 48 часа за да ги решите. Совршен подарок за Денот на вineубените : Ако имате жена во вашиот живот која сака накит, тогаш оваа кутија за накит е совршен подарок за неа. Совршено спакувани за надавање, нашите кутии за накит се совршен подарок за пријатели и најблиски кои сакаат џвакање. Луксузна кадифена завршница : Нашата кутија за накит има меко и луксузно чувство и доаѓа со таен предел за обетки и мало вградено огледало. Златниот поштенски патент од страната му дава класичен и стилски изглед. Нема повеќе заморни жици и затегнувања : Овој случај за накит за патувања ќе го задржи вашиот накит организиран и ќе ги спречи вашите ѓердани да се заплеткаат.

Други карактеристики

Најдобри понуди