.

.

Здодевни Бар Струг Алатка 1 Сет Носителот Здодевен Бар со 10 парчиња Mgmn200-G Вметнува Клуч За Струг Вртење Алатки H99F

Здодевни Бар Струг Алатка 1 Сет Носителот Здодевен Бар со 10 парчиња Mgmn200-G Вметнува Клуч За Струг Вртење Алатки H99F

DEN 686.56

Количина на стоки
Тековен

Широк спектар на апликации : висока сила на стегање, отпорност на удар, голема најсовремена и брзина на обработка имаат силни и очигледни предности, За одржување на тесни толеранции неспоредлив перформанси. Додатоци челик е добар, долг век на траење, намалување на корисничката цена на алатката. Висока јачина на зафат, отпорност на удар и силна, јасна предност на брзината при отсекување на голема маргина и обработка. Стегање на корисникот и удобен начин за замена, само клуч за завршување на замената на сечилото и подлогата. Многу погоден за завршна обработка и полу-завршна обработка. Може да се користи во различни прилики за обработка, дури и во валкани средини, како што се леарници од леано железо1 Поставен Држач Здодевна Лента со 10 парчиња Мгмн200-Г Вметнува Клуч За Алатки За Вртење На Струг H99fdespress : Функција : за одржување на тесни толеранции неспоредливи перформанси.Додатоци челик е добар, долг век на траење, намалување на корисничката цена на алатката.Висока јачина на зафат, отпорност на удар и силна, јасна предност на брзината при отсекување на голема маргина и обработка.

Други карактеристики

Model:
MGEHR1212-2
Shank Square Diameter:
approx. 12 x 12 mm
Shank L:
approx. 100 mm
Wrench size:
approx. 65 x 25mm
Inserts Material:
Steel
Color:
as picture shows
Accept Inserts:
MGMN200-G (10Pcs)
Suitable For:
Semi-finishing, finishing
Package Includes:
1 x MGEHR1212-2 holder:
1 x wrench:
10 x MGMN200-G inserts :

Најдобри понуди