.

.

200 Парчиња Пластични Плочи Поставени Сјајни Плочи За Еднократна Употреба Рефус 10,25 Инчни Чинии За Вечера и 7,5 Инчни Чинии За Десерти За Салата За Свадба Роденден Пик

200 Парчиња Пластични Плочи Поставени Сјајни Плочи За Еднократна Употреба Рефус 10,25 Инчни Чинии За Вечера и 7,5 Инчни Чинии За Десерти

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Комплет Сјајни Плочи За еднократна употреба : ќе добиете две големини сребрени сјајни пластични чинии, вклучувајќи 100 парчиња чинии за вечера од 10,25 инчи и 100 парчиња Салата од 7,5 инчи Или чинии За Десерти, комбинација од големи и мали чинии во класичен дизајн на сребрен сјај, убав и практичен Исклучителен Дизајн На Сјајот : ова е сјајна чинија за еднократна употреба, која е поделикатна и поубава од проѕирната чинија, погодна за сите видови храна, како што се пица, тестенини, скара, десерт итн., не само што ја прави храната попривлечна, туку може да додаде боја на вашата трпеза. Сигурен Квалитет : овие сјајни пластични плочи се изработени од подебел пластичен материјал, имаат мазни рабови и ликовна уметност, се лесни, но не се лесни за кршење, свиткување и кршење, цврсти и здрави за секојдневна употреба. Идеален За Забава : најголемиот дел од чинијата за вечера со сјај е погоден за сите видови забави или празнични собири, како што се свадби, родендени, тематски забави, излети, настани, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Божиќ итн. Тоа е практичен прибор за јадење и исто така може да ја украси масата. Лесно Се Чисти : оваа чинија за вечера за еднократна употреба може да се фрли директно по забавата без чистење и складирање за да можете да уживате во времето на забавата со вашето семејство и пријатели. Забелешка : Машината за Миење Садови и микробрановата печка не се поддржани ако сакате повторно да ја користите. 200 Парчиња Пластични Плочи Поставени За Еднократна Употреба Сјајни Плочи Рефус 10,25 Инчи Чинии За Вечера и 7,5 Инчи Чинии За Десерти За Салата За Свадбен Роденден Забави За Одмор За Пикник Карактеристики : Исклучителна чинија за еднократна употреба : оваа чинија за вечера за еднократна употреба вклучува 100 парчиња чинии за вечера од 10,25 инчи и 100 парчиња салата од 7,5 инчи или чинии за десерт.

Други карактеристики

Material:
Hard Plastic Color

Најдобри понуди