.

.

Велигден Трпеза Тркач Пролет Велигденски Јајца Зајаче Тркач За Декор На Маса Бура Зелена Фарма Велигденски Украси Долги 72 Инчи

Велигден Трпеза Тркач Пролет Велигденски Јајца Зајаче Тркач За Декор На Маса Бура Зелена Фарма Велигденски Украси Долги 72 Инчи

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Постелнина [МАТЕРИЈАЛ] : тркачот За велигденска трпеза е изработен од 100% лопатка,извонредно зашиен и закопчан ,обезбедува издржливост за секојдневна употреба,еднократно,без бледнее, преклопува и заштедува простор. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : Пролетна трпеза тркач стилови на фарма со велигденски јајца цвеќиња од лале и дизајн на модели на зајачиња. Со нивниот прекрасен дизајн и светли привлечни бои, нашиот тркач на маса сигурно ќе ја разубави секоја просторија и ќе го додаде вистинскиот допир на гламур. [ВЕЛИГДЕНСКИ УКРАСИ] : тркачот за трпезариска маса е совршен за сезонска декорација, декор за трпезариска забава во кујната, масичка за кафе, маса за двор на отворено, маса за десерти, декорација на маса за камин. [ГОЛЕМИНА] : тркач На велигденска трпеза долг 72 инчи, соодветен за маса што може да собере 4-6 луѓе. [ЛЕСНО ЗА НЕГА] : ве Молиме исчистете го рачно наместо машинско перење, измијте во ладна вода,закачете се да се исуши, не избелувајте.

Други карактеристики

Најдобри понуди