.

.

Rsuuinu Слатка Како Пчела Бебе Туш Позадина Пчела Тема Фотографија Позадина Слатка Саќе Роденден Свадба Годишнина Бебе Туш Партија Украси Материјали Фото Кабина Рекв

Rsuuinu Слатка Како Пчела Бебе Туш Позадина Пчела Тема Фотографија Позадина Слатка Саќе Роденден Свадба Годишнина Бебе Туш Партија Украси

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Големина и Пакет 7 7x5ft (Ширина € Висина) Само 1 компјутер позадина. Позадина штанд или клипови не се вклучени. Материјал и Квалитет Изработени од мека ткаенина, 3Д печатење СО ВИСОКА технологија, живописни бои. Не-бледнее, Не-рефлектирачки мат. Лесен и лесен за закачување и носење, издржлив, без лош мирис. Одличен третман во боја, реални детали и уметнички ефект. Широка Примена rsuuinu позадина може да се користи како фотографија позадини, позадини за партија, торта маса банер, ѕид декор, во живо емитување прослава материјали, фото студио фотографија, видео снимање и така натаму. Топли Совети Оваа Слатка Како Пчела Тема Фотографија Позадина ќе бидат испратени од страна на преклопени. Закачете ја позадината или завиткајте ја на цевка за да ги намалите наборите. Предност Персонализирано прилагодување, Создадете силни фотографски ефекти, фабричко директно снабдување. Само слободно контактирајте не со Копчето За Порака ако ви треба прилагодена позадина (Големина, Зборови, Боја или какви било делови за промена). Добредојдовте Во Рсуину! Детали За Информации 1. Материјал : Мека ткаенина, Долготраен сјај, Силно блокирање на светлината, Рачно зашиени готови рабови, Отпорни На Брчки, професионална фотографија крпа за позадина, Што Може Да се Пере, Корисна за блендата. Пакет : само 1 компјутер позадина. Позадина штанд или клипови не се вклучени. Боја : Печатени со високо-дигитално 3Д печатење, привлечни детали, Одличен третман во боја. Лично прилагодување можете да не контактирате преку е-пошта пред да нарачате и да ни ја кажете големината или бојата или текстот што треба да ги промените, ние ќе го направиме за вас.

Други карактеристики

Најдобри понуди