.

.

Градина V Рамен Т Модел Домат Краставица Грозје Овошје Сечилото Алатка Прстен Диња Ножици

Градина V Рамен Т Модел Домат Краставица Грозје Овошје Сечилото Алатка Прстен Диња Ножици

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Точка Категорија тип : Градинарски Ножици Карактеристика : Завршна Обработка Против Лизгање : Пластично Обложено. Тип На Алатка За Кастрење : Материјал За Алат За Сечило Од Овошје : Пластика. Тип на градинар : Бајпас Модел Број : 1А10322. Вклучен пакет : 1гарден V Рамен Т Модел Томато Краставица Грозје Овошје Сечилото Алатка Прстен Диња Ножици. Опис : Градина V Рамен Т Модел Домат Краставица Грозје Овошје Сечилото Алатка Прстен Диња Ножици точка категорија тип : Градинарство Ножици Функција : Анти-Лизга Зафат Завршна Обработка : Пластични Обложени Градинарски Алат Тип : Овошје Сечилото Алатка Материјал : Пластични Градинарски Тип : Бајпас Модел Број : 1а10322 пакет вклучени : 1гарден V Рамен Т Модел Домат Краставица Грозје Овошје Сечилото Алатка Прстен Диња Ножици.

Други карактеристики

Најдобри понуди