.

.

Комплет Стругалки ЗА Тава за скара, ФУЛУВТ 4 Спакувајте Цврста Стругалка За Тава За Скара Од Поликарбонат За Леано Железо, Тави за Скара, Тави за Пржење, Вок, Садови з

Комплет Стругалки ЗА Тава за скара, ФУЛУВТ 4 Спакувајте Цврста Стругалка За Тава За Скара Од Поликарбонат За Леано Железо, Тави за Скара,

DEN 63.84

Количина на стоки
Тековен

Toolономски ДИЗАЈН : алатката за стругалка ЗА ТАВА ЗА СКАРА FULUWT поставена со дизајн против лизгање на жлебот на палецот, го прави чистењето да стане удобно чувство УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Секоја СТРУГАЛКА ЗА СКАРА ИМА два вида заби дизајнирани за различни форми на тава. МАТЕРИЈАЛ : комплет стругалка ЗА ТАВА ЗА СКАРА FULUWT користејќи поликарбонатен материјал, кој е отпорен на абење, лесен и издржлив. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : можете да користите комплет за СТРУГАЛКА ЗА СКАРА ЗА да го отстраните тврдоглавиот отпад од храна, како и да исечете пица и колачиња, да исецкате авокадо итн. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : алатката FULUWT pan scraper помина 200.000 пати тест за стружење, отпорна на топлина на 275°F, без пукнатина и деформација. СТРУГАЛКА ЗА СКАРА ФУЛУВТ, ОДЛИЧНА АЛАТКА ЗА КУЈНА!. Одамна е главоболка да се исчистат тврдоглавите дамки во тавите, особено тавите за скара. Сепак, раѓањето НА СТРУГАЛКАТА ЗА ТАВА ФУЛУВТ е добро решение за овој проблем, само неколку гребнатини. Направете чистење станува полесно. Зошто да изберете СТРУГАЛКА ЗА ТАВА ЗА СКАРА ФУЛУВТ?. Како сигурен бренд, ние секогаш размислуваме од перспектива на потрошувачот. Врз основа на нашето истражување на повратните информации од клиентите, ги презедовме следните чекори : . Секоја комбинација НА СТРУГАЛКА ЗА ТАВА ФУЛУВТ се состои од црн сет и црвен сет.

Други карактеристики

Најдобри понуди