.

.

Торба за ручек Со Материјал Отпорен На Истекување, Изолирана Кутија За Ручек за жени/мажи, Торба За Ручек За Работа/Пикник/Пешачење/Плажа/Риболов

Торба за ручек Со Материјал Отпорен На Истекување, Изолирана Кутија За Ручек за жени/мажи, Торба За Ручек За Работа/Пикник/Пешачење/Плажа/Риболов

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

`+Изолирана Торба За Ручек Торба За Ручек】 торбата за ручек е изградена со изолиран материјал И внатрешноста на торбичката за ручек обложена со густа изолација за одржување на храната останете ладни/топли/свежи со часови, шевовите заварени со топлина за да се заштитат од протекување; Лесно се чисти внатрешниот оддел. ●Издржлив Материјал две страни мрежести џебови за пијалоци/шишиња. ●Широко Отворена Торба За Ручек Со Уста】 кесата за ручек е изградена со широко отворена уста. Врвот на торбата за ручек може да се отвори До 10,5"л х 7"W со двојно затворање на патент, што значи дека вашиот сад за ручек може да се стави во торбата и лесно да се извади од торбата. Удобно е да пристапите до торбата за ручек и може да спречи истекување на течноста од контејнерот и извалкање во внатрешноста на торбата. ®Поголем Капацитет】 Изолирана Торба За Ручек Со Димензија : 10,5" х 6,8 "х 12" (Л х ш х Х); можете лесно да ги зачувате вашите потреби за ручек/пикник/канцеларија/патување/кампување.

Други карактеристики

Најдобри понуди