.

.

Женскиот женски лак За Нокти Брзо Суво &засилувач; Лесно Излупете Го На База На Вода, Моден Еднобоен Огледало Сјај лак За Нокти По 12мл, Црна Слива Виолетова, Една Гол?

Женскиот женски лак За Нокти Брзо Суво &засилувач; Лесно Излупете Го На База На Вода, Моден Еднобоен Огледало Сјај лак За Нокти

DEN 79.84

Количина на стоки
Тековен

Моден лак За Нокти : Нашиот лак има добра цврстина и висока боја, што може да ви донесе светла сјај, мазен изглед и беспрекорна покриеност Многу рендерирање на бои, висок вискозитет, светла и долготрајна боја. ❣ Нето содржина : 12мл. Вклучување на пакетот : 1 полски лак. Еко-Пријателски : комплетот за лакови е здрав и еколошки, не иритирачки. Нема формалдехид, толуен или ДБП хемикалии. Најдобар избор за жени и Тинејџерки.✧ Добра Вредност : има 40 различни бои, така што сигурно ќе најдете стил што ви се допаѓа. Ако сакате повеќе боја, треба да ја додадете количината. Богатите бои за лакови ви овозможуваат да се прилагодите во секоја пригода,како обични работи,ноќен клуб,забава,свадба итн. Лесен за Употреба Или Отстранување : Уникатен стил направете го тоа брзо да се исуши во околу 60-тите години без печење на светилки. Оставете ги прстите да киснат во топла вода некое време и лесно ќе го искинете лакот down.No потреба за секој отстранувач на лак. ۶ (ε ε ε )долготрајна тајна : Темелно Измијте ги и исчистете ги рацете, а потоа нанесете 2 слоја лак проследено со еден слој горниот слој за добра покриеност. И на крај, навлажнете ги ноктите по четири часа за подолга издржливост. ?Добредојдовте во продавницата "Женлик" ━(*∀*) ノ!? Производ продажба поени : ?1.Еко-Пријателски : комплетот за лакови е здрав и еколошки, не иритирачки. Нема формалдехид, толуен или ДБП хемикалии. Најдобар избор за деца и Тинејџери ?2.Брзо Сушење : Уникатниот стил го прави брзо да се исуши во околу 60-тите години без печење на светилки.Лесно За Отстранување : оставете ги прстите да киснат во топла вода некое време и лесно можете да го искинете лакот down.

Други карактеристики

Најдобри понуди