.

.

ФУЏИФИЛМ ИНСТАКС МИНИ 11 Инстант Филмска Камера + ПАКЕТ ДОДАТОЦИ ШТО ВКЛУЧУВА 4X Fujifilm Instax Мини Близнак Филм, Торбичка За Носење Камера, Ремен за Камера &засилувач; Фан?

ФУЏИФИЛМ ИНСТАКС МИНИ 11 Инстант Филмска Камера + ПАКЕТ ДОДАТОЦИ ШТО ВКЛУЧУВА 4X Fujifilm Instax Мини Близнак Филм, Торбичка За Носење

DEN 2399.84

Количина на стоки
Тековен

ОДНЕСЕТЕ МЕ НАСЕКАДЕ - овој нов потенок И полесен Мини 11 е редизајниран со свеж трендовски изглед за едноставно печатење фотографии на самото место Лесна ИЗЛОЖЕНОСТ - целосно новата "Автоматска Контрола на Експозицијата" овозможува висококвалитетни снимки под сите услови на осветлување плус вградениот блиц компензира за слаба осветленост. ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ВАШАТА НАСМЕВКА ОДБЛИЗУ-Режимот За Селфи Со Еден Допир се активира со едноставно извлекување на предниот раб на објективот и се удвојува Како Макро режим со спуштање на минималното растојание на фокусот на само 0,3 м. СТИЛСКИ НАСМЕВКИ-Мини 11 е достапен во пет бои (Руменило Розова, Небесно Сина, Јаглен Сива, Мраз Бела И Јоргована Виолетова) и бродови со две стилски додатоци за копчиња за бленда што светат во темнина за да одговараат на вашата камера и ЕДИНСТВЕНИОТ ВАС. НИКОГАШ НЕ ОСТАНУВАЈТЕ БЕЗ ПАРЕА - со овој пакет додатоци За Заштеда На Фотографии, ве покривме со четири Мини Близнаци Фуџифилм Инстакс (80 Експозиции), Футрола за Носење Камера, Ремен За Камера И Фанки Рамки за Филм. Однесете Ме Насекаде - запознајте ја најновата Фуџифилм ИНСТАКС МИНИ 11 Инстант Филмска Камера и сфатете зошто го зафаќа пазарот На Инстакс од невремето. Овој потенок И полесен Мини 11 е редизајниран со свеж и трендовски изглед кој е покомпактен и поудобен за употреба речиси насекаде. Целосно новата Автоматска Контрола на Експозицијата овозможува светли позадини и висококвалитетни снимки под сите услови на осветлување без да се занимавате со какви било бирања, плус вградениот блиц компензира за слаба осветленост.

Други карактеристики

Најдобри понуди