.

.

ПОНИТ 5 Парчиња Машка Долна Облека Магнетна Терапија Здравје Мрежа Дише Еластична Боксер Спортски Шорцеви Плус Големина

ПОНИТ 5 Парчиња Машка Долна Облека Магнетна Терапија Здравје Мрежа Дише Еластична Боксер Спортски Шорцеви Плус Големина

DEN 760.48

Количина на стоки
Тековен

● Удобниот 3-димензионален Дизајн Во Форма На Буквата У дава повеќе простор за пенисот Негативните јони може да се ослободат побрзо, а мирисот може подобро да се елиминира, така што секоја пора навистина може да вдишува природен воздух. ● Ви дава енергична големина и ја интензивира вашата издржливост. Исто така, помага да се подобри ефикасноста на вашите дневни тренинзи со зголемување на телесната температура и согорување на повеќе маснотии. Технологијата на далечни инфрацрвени влакна го стимулира производството на поздрави и поактивни сперматозоиди кои ви обезбедуваат неверојатен поттик за плодност. Ја подобрува активноста на спермата, третира импотенција и предвремена eакулација. + Мека Ткаенина : Изработена Од Најлонска ткаенина гаќичките што дишат ја контролираат егативната јонска енергија секси шорцеви функција за поддршка, без да бидат рестриктивни. ● Дневен Избор : машки гаќички природен и здрав начин за заштита на вашето приватно поле.Олеснете ја болката отстранувањето на влагата од вашата кожа ве одржува ладни и суви. Опис На Производоткарактеристики : 1. Магнетните честички ослободуваат енергија. Подобрен квалитет на спиење.Зајакнување на отпорноста на телото. Подобрете ја содржината на кислород во телото, дополнете ги минералните елементи на телото.

Други карактеристики

Fabric Style:
Composition
Material:
Nylon/nylon
color:5 color , Black*5 , Blue*5 , Navy blue*5 , Hemp grey*5 , Wine red*5 , Red*5:
Season:
Spring, Summer, Autumn, Winter
Function:
No trace, hip lift, breathable, body sculpting, physiology, increase health care.
Package includes:
5 pack of men's boxer briefs :

Најдобри понуди