.

.

Амазон Основи Тркалање Лаптоп Случај

Амазон Основи Тркалање Лаптоп Случај

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Тркалање лаптоп случај дизајниран за професионалци во движење Преден џеб со лесен пристап со прегради за помали предмети како пенкала, бележници и визит-картички. Дизајниран за заштита на лаптопите со екрани до 15,6 инчи. Лесен, но цврст дизајн. Се вклопува под седиштата во авионот. Прилагодлива рачка за заклучување со копче со брзо тркалање. Опис На производот Основи Тркалање Лаптоп Случај Од Основите На Производителот.

Други карактеристики

Најдобри понуди