.

.

Полициска сина линија Американски држачи за тенџере со знамиња 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита

Полициска сина линија Американски држачи за тенџере со знамиња 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Полиестер Направени во САД или увезени. Заштита на countertop - Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете пар од 8 "x 8" печатени држачи за топла тенџере заштитници за подобра употреба во кујната или во скара. Практичност - Со овој пар жешки душеци со печка, можете да работите без да се грижите за работа околу топол оган, рерна, плоча или скара, особено кога извлекувате топли тави, сервирање на топли плочи или поставување јадења на вашата прекрасна нова маса од тврдо дрво/маса за кафе /трпезариска маса. Издржливи - душеците за жешка плоча на рерната (2 парчиња) се изработени од висококвалитетна ткаенина, дебела, отпорна за долго време. Уникатни отпечатоци - уникатни, симпатични, стилски и забавни отпечатоци на секој од нашите држачи за тенџере, жешки садови за садови се уникатни и персонализирани за да ја направат вашата кујна или маса да изгледа одлично. Совршен подарок - уникатните печатени саксии и тави со садови со две парчиња е практично и издржливо, што го прави совршен избор за домаќинство или изборот на ентузијасти за готвење во кујна.

Други карактеристики

Најдобри понуди