.

.

Под Оклоп Машка Технологија 2.0 Новина Краток Ракав Маица

Под Оклоп Машка Технологија 2.0 Новина Краток Ракав Маица

DEN 400.00

Количина на стоки
Тековен

UA Tech ткаенината брзо се суши, ултра мека и има поприродно чувство Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Многу UA Tech T се направени со рециклиран полиестер што може да се следи и повторно се користат околу 5 шишиња по кошула. UA Tech ткаенината брзо се суши, ултра мека и има поприродно чувство. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Мисијата На Армур е едноставна : да ве направи подобри. Падна, обликуван полите.

Други карактеристики

Најдобри понуди