.

.

Кедиќ 17 Парчиња Лак Стринг Ноктинг Точка Стрелаштво Додатоци Со Т Облик Лак Плоштад Владетел Стринг Восок Заштитни Прсти Ракавици Лак Брава Клип За Соединение и Се

Кедиќ 17 Парчиња Лак Стринг Ноктинг Точка Стрелаштво Додатоци Со Т Облик Лак Плоштад Владетел Стринг Восок Заштитни Прсти Ракавици

DEN 319.52

Количина на стоки
Тековен

●Покријте ги сите Работи што ви Се ПотребниКомплетот за одржување стрелаштво содржи клешти за тока за стрелаштво, квадрат Т лак, придушувач со врвки од 1 еез, 6 парчиња точки за нокирање на стрелаштво и бесплатен бонус (1 еез соединение со жици за лакови, 6 парчиња штедачи за прсти со лакови со алатки за игла), тотално 17 еез. Доаѓа со торба за складирање за носење и употреба. Погоден за различни видови лакови како што се сложени лакови, повторен лак, дрвен лак, долг лак итн. Широко се користи за снимање, лов, вежбање и многу повеќе. ●Намалете Ја Бучавата● Нашите придушувачи на жици се направени од премиум голема количина зајачко крзно што го прави природно водоотпорен во тешки услови. Дизајниран да ги намали вибрациите и бучавата и да ја заштити низата на лакот од лизгање, оштетување или носење, да обезбеди точност на снимањето. Само 3г тежина, така што нема да направи вашата низа да изгледа гломазна со инсталиран придушувач на жици. ●Точно Снимање●владетелот со квадратни лакови Во форма Т се користи за мерење на лакот, нагоре и надолу по лакот и одредување на точката на стрелката. Изработени од алуминиумска легура со отпорност на корозија. Ласерски гравирани инчи и сантиметри скали за калибрација за јасно читање. Ознаките се читливи и лесни за употреба. ●Практични Точки за Нок Ние исто така нудиме 2 различни големини на силиконски штедачи за стрелаштво за заштита на прстот од тенка врвка и избегнување на абење на врвката. Мек силиконски материјал со одлично чувство на допир при снимање. Кедиќ 17 Еез Лак Стринг Ноктинг Точка Стрелаштво Додатоци Со Т Облик Лак Плоштад Владетел Стринг Восок Штиткеадски 12 Еез Лак Стринг Стрелаштво Додатоци Со Т Облик Лак Плоштад Владетел Стринг Восок Заштитни Прсти Ракавици Лак Брава Клип За Соединение И Закрепне ♠ Лак Стринг Придушувачи : Материјал : Зајак Бразда : 3g намалување на вибрациите и бучавата заштита на лак стринг Од Лизгање, Оштетување Или Носење Инсталирајте Инструкции : 1) одделете Ја Низата И Ставете Го Едниот Крај На Придушувачот Низ Јазот. 2) искривете го остатокот од крзното околу жицата во иста насока како и извртувањето на жицата.

Други карактеристики

Најдобри понуди