.

.

Чејбурв Аниме Манга Тодороки Ранец Со Кутија За Молив За Ручек, Издржлива Торба За Лаптоп Голема Дневна Торба За Патување Отпорна На Абење На Грбот Обична Торба За ?

Чејбурв Аниме Манга Тодороки Ранец Со Кутија За Молив За Ручек, Издржлива Торба За Лаптоп Голема Дневна Торба За Патување Отпорна На Абење

DEN 639.84

Количина на стоки
Тековен

[ Убави Обрасци] : моделот направен од напредна технологија за мастило и 3Д печатење е светло обоен и потполно ист како што е претставен на сликата на екранот Поради напредната технологија за материјал и печатење, моделот никогаш нема да исчезне без употреба на белило. [Лесна, Но Доволно Голема] : Оваа книжарница со backономска задна подлога е многу удобна и лесна. Внатрешноста на ремените за рамо е изработена од материјал за намалување на удари и притисок, што нема да го оптоварува телото. Ранецот е доволно голем за да собере лаптоп и разновидни големи книги, гаџети и многу повеќе. [Мултифункционална Кутија За Ручек] : издржливата и отпорна на абење кутија за ручек е многу разноврсна, не само што можете да ставите бенто, овошје, закуски и друга храна, туку може да се користи и како торба за пазарење и торба за намирници итн. [Добар Квалитет] : Јасна И убава шема, цврсти врвни ремени за рачка, прилагодливи ремени за рамо, backономска задна подлога на задниот дел од ранецот.

Други карактеристики

Најдобри понуди