.

.

Bestonzon Table Saw Starder Универзална алатка за обработка на дрво и додатоци за обработка на дрвени додатоци за обработка на дрво и алатки за прашина покритие пластичен флип

Bestonzon Table Saw Starder Универзална алатка за обработка на дрво и додатоци за обработка на дрвени додатоци за обработка на дрво и алатки

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

пластика Универзални алатки- Со отворање, можете да закачите правосмукалка на капакот на вашата табела. Универзална алатка- со фино изработка, едноставна во дизајнот и многу практично во употреба, лесно освојувајте ги вашите услуги. Алатки и додатоци за обработка на дрво- Направете жлеб на дрвената таблета и поправете ја железната држач во жлебот. Додатоци за обработка на дрво- Заштитник на сечилото на пила е изработен од премија пластика, површината е мазна и цврста, поубава и цврста. Додатоци за обработка на дрво и алатки- Со оваа табела, чувар, прашина и валкани остатоци повеќе нема лесно да влезат во сечилото. Универзални алатки- Со отворање, можете да закачите правосмукалка на капакот на вашата табела. Универзална алатка- со фино изработка, едноставна во дизајнот и многу практично во употреба, лесно освојувајте ги вашите услуги. Алатки и додатоци за обработка на дрво- Направете жлеб на дрвената таблета и поправете ја железната држач во жлебот. Додатоци за обработка на дрво- Заштитник на сечилото на пила е изработен од премија пластика, површината е мазна и цврста, поубава и цврста. Додатоци за обработка на дрво и алатки- Со оваа табела, чувар, прашина и валкани остатоци повеќе нема лесно да влезат во сечилото. Пакетот вклучува 1 x Табела за покривање на сечилото на сечилото -Големина : 40.09x1 Универзална алатка. -Материјална : Пластична обвивка за сечилото на пилата -боја : транспарентна пила за чувари на сечилото Универзална вакуумска дупка Надворешен дијаметар : 32мм Универзални алатки Слот Висина : 90мм Табела за табела за инсталација на капакот на капакот : 6x70mm , и железната заграда е фиксирана од дното на масата до горните чувари на пила со секач за разделување.

Други карактеристики

Најдобри понуди