.

.

XQQR USETRAN ARMAY ветеран Градинарско знаме 12 x 18 инчи Двоен зашиен вертикално знаме за декоративен декор за празници на отворено, бело, 12 INX18 IN, бело-100

XQQR USETRAN ARMAY ветеран Градинарско знаме 12 x 18 инчи Двоен зашиен вертикално знаме за декоративен декор за празници на отворено,

DEN 209.76

Количина на стоки
Тековен

Одличните дизајни веднаш ги фаќаат вниманието на сите ваши пријатели, соседи, гости или секој што шета! Добар декор за домашна градина во внатрешен двор, тремот, веранда, тревник, градина и двор или како колекција за fansубители на дизајнот Ова градинарско знаме мери 12 x 18 инчи. Сите знамиња имаат ракав на врвот, виси на решетката со знамиња во градината во секунда. Нашето декоративно знаме е сè за деталите. Дизајнот е двострана со печатената слика и видлива од обете страни и текстот, исто така, се чита правилно од обете страни. Оваа неверојатна ставка ќе биде совршен додаток на вашиот простор во текот на целата година.

Други карактеристики

Најдобри понуди