.

.

Вентилатор на серверот за FoxConn PVB120G12Q-P01 PVB120G12Q-P01-01 DC12V 1.2A 3C 4PIN НОВО

Вентилатор на серверот за FoxConn PVB120G12Q-P01 PVB120G12Q-P01-01 DC12V 1.2A 3C 4PIN НОВО

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Опис на артикалот : Делови на лаптоп Гаранција : 90 дена. За да бидете сигурни дека ќе ја добиете вистинската стока, проверете ја вашата е-пошта на регистарот по вашата исплата. Ние ќе ви ги испратиме сликите на предметот за да потврдите. Најдобро почитување. Вентилатор на серверот за Fox Conn PVB120 G12 Q-P01 PVB120 G12 Q-P01-01 DC12 V 1.2 A 3 C 4 PIN NEW.

Други карактеристики

Најдобри понуди