.

.

Коњ Љубов Винил Водоотпорна Налепница Налепница Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник Налепница 6

Коњ Љубов Винил Водоотпорна Налепница Налепница Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник Налепница 6

DEN 79.84

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетен Врвен Материјал Самолеплив во затворени простории или на отворено, водоотпорни, во затворени простории или на отворено, водоотпорни, стапчиња надвор од површинските стапчиња надвор од површината. РАБОТИ на сите МАЗНИ ПОВРШИНИ : лаптопи, компјутери, подлоги / тастатури, шишиња со вода, Хидро Колби, Налгени, шишиња со Вода Јети, бележници, огледала, макбуки, тетратки, списанија, багаж, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили и многу повеќе. 100% Произведени Во Сад Брод Во Рок Од 24 Часа. Производ На Д Леплива Компанија. Висококвалитетен Врвен Материјал Самолеплив. во затворени простории или на отворено, водоотпорни, во затворени простории или на отворено, водоотпорни, стапчиња надвор од површинските стапчиња надвор од површината. РАБОТИ на сите МАЗНИ ПОВРШИНИ : лаптопи, компјутери, подлоги / тастатури, шишиња со вода, Хидро Колби, Налгени, шишиња со Вода Јети, бележници, огледала, макбуки, тетратки, списанија, багаж, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди