.

.

ГУМА ЦЕМЕНТ ЗАТВОРЕН 4ОЗ

ГУМА ЦЕМЕНТ ЗАТВОРЕН 4ОЗ

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

052427010360 Интегрирана четка за лесно нанесување. Не-пожолтување суши кристално јасно. Фотографија Безбедно. Одлично за хартија, ткаенина, пена, фотографии и многу повеќе. Овој пакет содржи 4оз шише гумен цемент. Произведено во САД.

Други карактеристики

Најдобри понуди