.

.

Почетна Батерија 4-Пакет Замена За Sears/Kenmore 758299805c Филтер За Овлажнител-Компатибилен Со Sears/Kenmore 42-14906 Филтер За Воздух

Почетна Батерија 4-Пакет Замена За Sears/Kenmore 758299805c Филтер За Овлажнител-Компатибилен Со Sears/Kenmore 42-14906 Филтер

DEN 639.84

Количина на стоки
Тековен

Замена Sears / Kenmore 758299805 C Навлажнувач Филтер-Количина, 4 Заменува Сирс / Кенмор 42-14906 Филтер За Воздух. Заробува Нечистотии Од Вода И Растворени Цврсти Материи Пред Да Станат Во Воздухот. За најдобри резултати, менувајте го филтерот за воздух барем еднаш во сезона или почесто во зависност од квалитетот и употребата на воздухот. Од суштинско значење за Оние Кои Страдаат Од Алергија. Ве молиме запомнете : Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, а не оем производ. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици.

Други карактеристики

Најдобри понуди