.

.

JS8 Ултра Мини 41mm Часовник 8 Жени Паметен Часовник 1,75 Инчен Серија 8 Телесна Температура Сири NFC Глас домофон Пристаниште Иво Паметен Часовник Мини Серија На Новиот JS8

JS8 Ултра Мини 41mm Часовник 8 Жени Паметен Часовник 1,75 Инчен Серија 8 Телесна Температура Сири NFC Глас домофон Пристаниште Иво

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

① 1,75 инчен ултра висока дефиниција безграничен центриран цел екран ② 41мм метално куќиште од титаниум ● Поврзано со двојно ременче за испорака ● Нова функција за гласовен домофон, прилагодено бирање албум и режим на аларм ● Надградете го ротирачкиот кодер без сензор и прилагодете ја специјалната функција на копчето за работа со само еден клик. € Додадете 20 нови спортски режими за лесен избор на спортови} Wearfit турка многу потсетници на страницата,} Нова програма, nfc контрола на пристап, надморска височина барометар, термометар, краток видео далечински управувач, следење на здравјето, гласовен асистент, безжично полнење и часовник надвор од екранот за да се создаде ултра-ниска потрошувачка на енергија!. ① 1,75 инчен ултра висока дефиниција безграничен центриран цел екран ② 41мм метално куќиште од титаниум ● Поврзано со двојно ременче за испорака. ● Нова функција за гласовен домофон, прилагодено бирање албум и режим на аларм ● Надградете го ротирачкиот кодер без сензор и прилагодете ја специјалната функција на копчето за работа со само еден клик. € Додадете 20 нови спортски режими за лесен избор на спортови} Wearfit турка многу потсетници на страницата,} Нова програма, nfc контрола на пристап, надморска височина барометар, термометар, краток видео далечински управувач, следење на здравјето, гласовен асистент, безжично полнење и часовник надвор од екранот за да се создаде ултра-ниска потрошувачка на енергија!. Системски Барања : android5.0+ Господар чип : Hs6621 PG нараквица меморија : 128m Bluetooth ЗА повици : AB5376 A2 bluetooth верзија : 5.

Други карактеристики

Најдобри понуди