.

.

ФУНОМОЦИЈА 1 парчиња Корпа За Складирање Диск Ткаен Послужавник Тркалезна Лента Ткаена Корпа За Складирање Кујна Цедалка Кошница За Складирање Рустикална Плетена

ФУНОМОЦИЈА 1 парчиња Корпа За Складирање Диск Ткаен Послужавник Тркалезна Лента Ткаена Корпа За Складирање Кујна Цедалка Кошница За Складирање

DEN 1131.20

Количина на стоки
Тековен

ЗАРУ КОШНИЦА сито Изработен од издржлив материјал од бамбус, не е лесно да се скрши и може да ви служи некое време ТКАЕНИ РУСТИКАЛЕН КОШНИЦА ovан ткаени овошје кошница сад-рачно изработени плетен храна зеленчук складирање послужавник закуска организатор сад појадок служат послужавник носителот. ЧИНИИ СО КОНТЕЈНЕРИ СО ОВОШЈЕ Изработен Од бамбус материјал, издржлив, нежен и , свеж и удобен, тоа ќе биде ваш добар избор. ПЛЕТЕН ЗЕЛЕНЧУК кошница Исклучителна изработка, едноставен дизајн, професионален и , не е лесен за оштетување, добар избор за вашето складирање. КОНТЕЈНЕР ЗА ОВОШЈЕ разумната структура ја прави полесна и поудобна за носење. Можете лесно да го користите за складирање на закуски за пикник. ЗАРУ КОШНИЦА сито Изработен од издржлив материјал од бамбус, не е лесно да се скрши и може да ви служи некое време. ТКАЕНИ РУСТИКАЛЕН КОШНИЦА ovан ткаени овошје кошница сад-рачно изработени плетен храна зеленчук складирање послужавник закуска организатор сад појадок служат послужавник носителот. ЧИНИИ СО КОНТЕЈНЕРИ СО ОВОШЈЕ Изработен Од бамбус материјал, издржлив, нежен и , свеж и удобен, тоа ќе биде ваш добар избор. ПЛЕТЕН ЗЕЛЕНЧУК кошница Исклучителна изработка, едноставен дизајн, професионален и , не е лесен за оштетување, добар избор за вашето складирање. КОНТЕЈНЕР ЗА ОВОШЈЕ разумната структура ја прави полесна и поудобна за носење. Можете лесно да го користите за складирање на закуски за пикник. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Корпата Од Бамбус-Големина : Околу 27,00Х27, 00Х3, 00см/10, 61Х10, 61Х1, 18 инчи кошница за складирање на сарафани. - Боја : Каки плетен овошје кошница. - Материјал : бамбус декоративен послужавник. - Тоа може да биде широко за чување на десерти, овошје, и исто така може да биде како попладне чај кошница , која е многу практична круг послужавник. - Ова е едноставна и практична корпа за складирање закуски во домаќинството, свежа и убава, тоа ќе бидат вашите реквизити за складирање за попладневен чај или послужавник за тркалезна послужавник за пикник .

Други карактеристики

Најдобри понуди