.

.

Бенд за гледање на Eidkgd за Garmin Fenix ​​7s 6s/ 6s Pro Официјална силиконска замена за замена Fenix ​​5Splus/ D2 Delta S Instact 2 Smart Watch Band 20mm

Бенд за гледање на Eidkgd за Garmin Fenix ​​7s 6s/ 6s Pro Официјална силиконска замена за замена Fenix ​​5Splus/ D2 Delta S Instact

DEN 314.88

Количина на стоки
Тековен

Земја како етикетирана *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. *Направено од Qualy Organic Silica гел, еколошки и здрава, мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење лента/лента за зглоб, погодна за оригинален часовник. *Лесно за вметнување и отстранување, многу погодно за вашиот часовник. *Исклучителната изработка и стилскиот дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Земја како етикетирана. *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. *Направено од Qualy Organic Silica гел, еколошки и здрава, мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење лента/лента за зглоб, погодна за оригинален часовник.

Други карактеристики

Најдобри понуди