.

.

ЗУБЕБЕ 72 Пак Дипломирање чаши за еднократна употреба 12oz Пластични одделенија Чаши 2023 За дипломирање на партија за матура, матура за дипломирање, степени за забави ?

ЗУБЕБЕ 72 Пак Дипломирање чаши за еднократна употреба 12oz Пластични одделенија Чаши 2023 За дипломирање на партија за матура, матура

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

Тема на дипломирањето : Овие пластични чаши од 12 мл се дизајнирани со елементи за дипломирање, како што се капачиња, очила, дипломи, текст, злато, црно итн Соодветен капацитет : Купот за дипломирање 2023 година има капацитет од 12 мл, доволно голем за да држи повеќе пијалоци; Лесни и лесни за носење, тие се стабилни за складирање без да одземе многу простор. Обична количина : ќе поседувате 72 парчиња чаши за дипломирање пластика 2023, дизајнирани со класични обрасци, шармантно и привлекување очи и можат да бидат сакани од луѓе; Доста количина и богати стилови за да ги задоволите вашите потреби за дипломирање. Безбедно за пиење : Усвојување на квалитетна пластика, чашите за дипломска забава се транспарентни, силни, издржливи и безбедни за ладни пијалоци и храна; Плус, тие се отпорни на пукнатини и нема да се пробијат во рацете на гостите. Погоден за видови пијалоци : Класа од 2023 година чаша е идеална за држење пиво, замрзнати пијалоци, сладолед, коктели, сосови, сокови, бонбони, закуски, итн., Добро за забави за дипломирање и други празнични прослави. Карактеристики : Овие пластични чаши за дипломирање се дизајнирани да бидат за еднократна употреба, лесни за чистење, по употреба, исто така можете да ги фрлите во ѓубре.

Други карактеристики

Најдобри понуди