.

.

Паричник Флеш Кожа Случај За Самсунг Галакси А03С А12 А13 А22 А32 А51 А52 А53 А71 А72 А73 С22 С21 С20 Ултра ПЛУС ФЕ, Сребро, За Галакси А52 А52С

Паричник Флеш Кожа Случај За Самсунг Галакси А03С А12 А13 А22 А32 А51 А52 А53 А71 А72 А73 С22 С21 С20 Ултра ПЛУС ФЕ, Сребро, За Галакси

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Висококвалитетен Стп Кожа Мека ТПУ Функција : Картичка Слотови Магнетни Флип Стојат Поддршка Рака Јаже. Прецизни Исечоци : Сите дупки се вистинските места,лесни за звучникот ,приклучоците за полнење и копчињата.Браникот ги покрива копчињата на телефонот и го одржува чист во секојдневната употреба. Применливи луѓе : Погоден За Божиќни и роденденски подароци за семејства, деца, пријатели, девојчиња, момчиња и љубовници, многу погоден за некои празнични подароци. Тип : Паричник Случај. Материјал : Висококвалитетна Стп Кожа Мека Тпуфеатура : Слотови За Картички Магнетни Флип Држач За Поддршка Рачно Јаже Прецизни Исечоци : Сите дупки се вистинските места,лесни за звучникот ,приклучоците за полнење и копчињата.Браникот ги покрива копчињата на телефонот и го одржува чист во секојдневната употреба.Применливи луѓе : Погоден За Божиќни и роденденски подароци за семејства, деца, пријатели, девојчиња, момчиња и љубовници, многу погоден за некои празнични подароци.Тип : Паричник Case Color : Blue,Green,Purple,Gold,Silver Features : Magnetic Features : Anti-Fingerprint Features : Anti-Scratch Features : Карактеристики На Џебот На Картичката : Карактеристики Со Двоен Слој : Карактеристики Отпорни На Прашина : Сјајни Карактеристики : со карактеристики на држачот : Со Врвки Карактеристики : Лесни Карактеристики : Мат/Анти-Отсјај Карактеристики : Нелизгачки Карактеристики : Оддел За Складирање Карактеристики : Водоотпорен Карактеристики : безжично полнењедизајн : Обичен Дизајн : Прозрачен Дизајн : Цртан Дизајн : Glittermodel 1 : Samsung Galaxy A03smodel 2 : Samsung Galaxy a12model 3 : Samsung Galaxy A22model 4 : Samsung Galaxy A32model 5 : Samsung Galaxy A50model 7 : Samsung Galaxy A33model 6 : Samsung Galaxy A50model 7 : Samsung Galaxy A50model 7 : Samsung Galaxy A50model 7 : Samsung Galaxy A33model А51модел 8 : Самсунг Галакси А52модел 9 : Самсунг Галакси а53модел 10 : Самсунг Галакси А71модел 11 : Самсунг Галакси А72модел 12 : Самсунг Галакси А73модел 13 : Самсунг галакси с22модел 14 : Самсунг Галакси S22 Plusmodel 15 : Samsung Galaxy S22 Ultramodel 16 : Samsung galaxy S21model 17 : Samsung Galaxy S21 Plusmodel 18 : Samsung Galaxy S21 Ultramodel 19 : Samsung Galaxy S21 Femodel 20 : Samsung Galaxy S20model 21 : Samsung Galaxy S20model 21 : Samsung Galaxy S20 Plusmodel 22 : Samsung Galaxy S20 Ultramodel 23 : Samsung Galaxy S20 Femodel 24 : Samsung Galaxy S10model 25 : Samsung Galaxy A52smodel 26 : Samsung Galaxy a70.

Други карактеристики

Најдобри понуди