.

.

дизајн Мека Памучна Ткаенина Корпа За Складирање Бања Со Рачки-Организатор За Крпи, Ролни За Тоалетна Хартија-За Плакари, Ормани , Полици-Ткаење Со Текстура, 2 Пакув?

дизајн Мека Памучна Ткаенина Корпа За Складирање Бања Со Рачки-Организатор За Крпи, Ролни За Тоалетна Хартија-За Плакари, Ормани , Полици-Ткаење

DEN 399.20

Количина на стоки
Тековен

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : оваа мека корпа за складирање на организаторот го држи нередот во просторијата за бања под контрола со складирање на сите ваши секојдневни најважни работи; Чувајте И организирајте четки за шминка, палети за сенки и друга козметика; Одлично За шампон, регенератор, крем за бричење, миење на телото, миење на устата, марамчиња за лице, лосион за тело, сапуни за раце, крпи за раце, крпи за капење, луфа, четки за коса, алатки за стилизирање и чешли; Користете за чување КРПИ ЗА РАЦЕ или Дополнителни ролни хартија за тоалетно ткиво за гости; комплет од 2 ПРЕНОСЛИВ : приложените рачки што лесно се фаќаат го олеснуваат движењето и исклучувањето на полиците на плакарот и надвор од фиоките и ормарите; СОВЕТ за дизајн-Користете Под мијалникот како корпа за отпадоци од корпа за отпадоци за помали суети/козметички производи. ФУНКЦИОНАЛНА употреба заедно за да се создаде голем организациски сет или да се користи независно за да одговара на вашиот простор и потреби; Создадете координирано складирање низ вашиот дом; Работи за бебиња, деца, тинејџери, тинејџери и возрасни; Совршен За секоја спална соба, сала и плакар за кал во домови, станови, станови, студентски домови, кампери, Rс и многу повеќе. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од издржлив памук што дише; Врвот засилен со челичен влошка за стабилност; Лесна Нега - избришете го со влажна крпа. ЗАМИСЛЕНА ГОЛЕМИНА : секоја мерка висока 13" х 13" х 13". ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : оваа мека корпа за складирање на организаторот го држи нередот во просторијата за бања под контрола со складирање на сите ваши секојдневни најважни работи; Чувајте И организирајте четки за шминка, палети за сенки и друга козметика; Одлично За шампон, регенератор, крем за бричење, миење на телото, миење на устата, марамчиња за лице, лосион за тело, сапуни за раце, крпи за раце, крпи за капење, луфа, четки за коса, алатки за стилизирање и чешли; Користете за чување КРПИ ЗА РАЦЕ или Дополнителни ролни хартија за тоалетно ткиво за гости; комплет од 2. ПРЕНОСЛИВ : приложените рачки што лесно се фаќаат го олеснуваат движењето и исклучувањето на полиците на плакарот и надвор од фиоките и ормарите; СОВЕТ за дизајн-Користете Под мијалникот како корпа за отпадоци од корпа за отпадоци за помали суети/козметички производи.

Други карактеристики

Најдобри понуди