.

.

Кејт Спејд Гроздобер Цреша Точка Торта Плоча, 3.10 ФУНТИ, Мулти

Кејт Спејд Гроздобер Цреша Точка Торта Плоча, 3.10 ФУНТИ, Мулти

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

изработени од порцелан безбедна машина за миење садови. микробранова печка безбедно. покриено преку Ветувањето За Замена на Ленокс. Материјал : Порцелан. Миење Раце Само. Не За Употреба Во Микробранова Печка. Материјал : Порцелан. Миење Раце Само. Не За Употреба Во Микробранова Печка. Разиграниот мотив од цреша точка на Керамичкиот штанд На Кејт Спејд Во Њујорк прави многу убаво место за да ја покажете таа прекрасна торта што штотуку ја испековте. Плус, изгледа навистина убаво во вашата кујна.As дел од семејството на брендови Ленокс, кејт спејд њујорк носи разиграни дезени и шик боја на вашата трпеза за да го подигне секојдневието. овој револуционерен бренд за садови за животен стил од дизајнерката на облека и додатоци, Кејт Спејд, е и уникатен и разигран. тоа им дава на модерните жени можност да го изразат својот личен стил дома. со јасни бои, смели дезени и паметни преземања на традиционалното, линијата е бујна и софистициран начин да внесете свеж стил на вашата трпеза—и живот.

Други карактеристики

Најдобри понуди