.

.

Тикви есенски есенски безбедносен појас опфаќа 2 пакувања за каиш за седишта за автомобили Супер мек автомобил за вратот на вратот за возрасни девојчиња за бебиња ?

Тикви есенски есенски безбедносен појас опфаќа 2 пакувања за каиш за седишта за автомобили Супер мек автомобил за вратот на вратот

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

【Одлични материјали】- Нашите капаци на каишот се состојат од фланелета со меѓуслојни волна од памучна волна за да го направат производот меки и повеќе еластичен, што ви дава дополнителна удобност 【Заштита на вратот и рамото】- Капичето може да ги поддржува вратот и рамената добро, избегнувајќи го оштетувањето на кожата предизвикано од триење и поттикнување на прицврстувачот и може да се користи за деца и возрасни. 【Лесно за инсталирање】- Оваа лента за капаци има дизајн на магичен стап, кој ви овозможува да ја прилагодите ширината за брза инсталација. Само треба да го отворите, преклопете го над безбедносниот ремен и да го затворите. 【Широко користени】- Нашите мерки за преклопување на мерките 10 x 7,7 инчи (24,8*19,5 см) и можат да се применат не само на ремените на безбедносните ремени, туку и за повеќето шетачи, носачи на бебиња, торби за дуфели, торби за камера и торбички торби. 【Смешни отпечатоци】-Процес на печатење со висока дефиниција, сеопфатни интересни обрасци, ви носи позабавно, но и идеален подарок за деца или семејство и пријатели. 【Одлични материјали】- Нашите капаци на каишот се состојат од фланелета со меѓуслојни волна од памучна волна за да го направат производот меки и повеќе еластичен, што ви дава дополнителна удобност. 【Заштита на вратот и рамото】- Капичето може да ги поддржува вратот и рамената добро, избегнувајќи го оштетувањето на кожата предизвикано од триење и поттикнување на прицврстувачот и може да се користи за деца и возрасни. 【Лесно за инсталирање】- Оваа лента за капаци има дизајн на магичен стап, кој ви овозможува да ја прилагодите ширината за брза инсталација. Само треба да го отворите, преклопете го над безбедносниот ремен и да го затворите. 【Широко користени】- Нашите мерки за преклопување на мерките 10 x 7,7 инчи (24,8*19,5 см) и можат да се применат не само на ремените на безбедносните ремени, туку и за повеќето шетачи, носачи на бебиња, торби за дуфели, торби за камера и торбички торби. 【Смешни отпечатоци】-Процес на печатење со висока дефиниција, сеопфатни интересни обрасци, ви носи позабавно, но и идеален подарок за деца или семејство и пријатели.

Други карактеристики

Најдобри понуди