.

.

Nite Ize Товар Тешки XX-голема Црна Продолжена Торбичка За Футрола Одговара На Motorola Droid X 2 MB810 Black Otterbox Defender / Commuter

Nite Ize Товар Тешки XX-голема Црна Продолжена Торбичка За Футрола Одговара На Motorola Droid X 2 MB810 Black Otterbox Defender

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Случај Сместува случај покритие, Отербокс НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ, само торбичка Исклучително издржлив балистички полипропилен, Тежок ротирачки фиксен клип за појас. За Градежништво,Одржување, индустриски, комунални работи, Јавна Безбедност итн. Внатрешноста е обложена со мека неопренова ткаенина. Заштитете го Вашиот Motorola Droid X 2 MB810 со овој Nite Ize карго Врвен Квалитет Продолжен Капак Случај (OTTERBOX НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) . Изработен од исклучително издржлив балистички полипропилен и опремен со затворено дно, оваа иновативна, цврста издржлива кутија за мобилни телефони за пошироки телефони апсорбира удари и штитови од елементите. Има патентиран флексибилен клип кој безбедно се прицврстува над и под вашиот појас, целосно ротира 360 степени за пристап под кој било агол, па дури и се заклучува во осум различни позиции за удобност. Два џебови на куќиштето - еден внатре и еден во задниот дел—држете идентификација, готовина и кредитни картички за дополнителна погодност. И да го надминеме сето тоа, ја додадовме нашата функција За Траект За Заби за да ги одржуваме вашите безжични слушалки или слушалки безбедни и достапни.

Други карактеристики

Најдобри понуди